🚛משלוח מהיר עד 3 ימי עסקים

החזרות והחלפות


החזרות והחלפות

בכל רצון להחזיר או להחליף מוצר יש ליצור קשר תחילה עם בית העסק במייל ronastyles.shop@gmail.com ולציין שם מלא, מספר הזמנה ופרטי יצירת קשר, לא יאוחר מ-14 יום ממועד קבלת המוצר. החלפה או החזרה של מוצר יעשו רק לאחר קבלת אישור מבית העסק, ורק לאחר עמידה בכל התנאים הבאים:
  • ניתן לקבל אישור החזרה/החלפה של מוצר רק באריזתו המקורית. אין לפתוח את האריזה הסטרילית של המוצר. במידה ואריזה זו נפתחה, לא יינתן אישור להחזרת/החלפת המוצר.
  • אין לעשות כל שימוש במוצר לפני החזרה/החלפה.
  • אין להוריד את הטיקט (תג) המחובר למוצר. הורדת הטיקט יחשב כשימוש במוצר.
  • יש להחזיר את החבילה באותו אופן כפי שהתקבלה, על כל תכולתה.
  • על הלקוח להקפיד לארוז את המוצר באופן אשר יגן על שלמות המוצר, כשם שהוא (הלקוח) קיבל את המוצר.
  • לאחר קבלת אישור החזרה מבית העסק, באחריותו של הלקוח לשלוח את המוצר חזרה לבית העסק בהקדם ולא יאוחר מ-14 יום ממועד קבלת המוצר. את החבילה יש לשלוח דרך דואר ישראל בדואר רשום עם מספר מעקב ולספק את מספר המעקב לבית העסק.
אי עמידה באחד מהתנאים לעיל או החזרה של מוצר באריזה פתוחה/פגומה, לא תאפשר קבלת זיכוי כספי בגין המוצר.

רק לאחר קבלת המוצר בחזרה בבית העסק באופן העומד בכל התנאים המצוינים לעיל, יקבל הלקוח החזר כספי בגין הסכום ששולם על ידו בניכוי 9.99₪ (בגין עמלות סליקה) ובניכוי דמי המשלוח. במידה וההזמנה זוכתה במשלוח חינם, עדיין ינוכו דמי המשלוח של ההזמנה אשר שולמו ע"י בית העסק.

החלפות
ניתן להחליף מוצר בהתאם לעמידה בתנאים שצוינו לעיל, ובאריזה מקורית שלא נפתחה/נפגמה לא יאוחר מ-14 יום ממועד קבלת המוצר. ניתן לבצע החלפה במוצר שווה ערך למוצר שהוחזר, בתשלום דמי משלוח שיחויבו מחדש עבור שליחה נוספת.
בכל בקשה להחלפת מוצר במוצר זול יותר, הלקוח יזוכה בהפרש לאחר ניכוי 9.99₪ (בגין עמלות סליקה).
עבור בקשה להחלפת מוצר במוצר יקר יותר, על הלקוח לשלם את ההפרש.
*מוצר שאינו עומד באחד או יותר מהתנאים שצוינו מעלה, לא יקבל אישור מבית העסק לביצוע החזר/החלפה.
שימי לב! לא נוכל לבצע החזר כספי למוצר שהוחזר אלינו שאינו שלם, או אינו באריזתו המקורית שאינה נפתחה, או שנעשה בו שימוש .
ביטול עסקה

תוכלי לקבל זיכוי במידה וקיבלת מוצר פגום או שבור, בלבד. אין אפשרות לבטל הזמנה אחרי שהיא נשלחה. במידה וקיבלת מוצר פגום, צרי איתנו קשר במייל ronastyles.shop@gmail.com בצירוף תמונות ברורות ולא מטושטשות של המוצר הפגום שקיבלת. 

דמי ביטול עסקה לאחר ששולמה בעת קבלת החזר כספי הינה על סך 9.99 ש"ח.

לאחר אישור, נבצע זיכוי על המוצר וזה יופיע אוטומטית בפירוט האשראי או באמצעי התשלום שבו השתמשת במעמד ביצוע ההזמנה, לאחר כשבועיים, תלוי בחברת האשראי.